Kontakt:
0910 808 505
Cenová ponuka:

Profesionálna Dezinfekcia


Ochranná a Ohnisková dezinfekcia a proti Koronavírusu (COVID-19)

  • DEZINFIKUJEME PROTI KORONAVÍRUSU
  • Dezinfekciu proti  COVID-19 (zabezpečujeme najmodernejšími spôsobmi)

– kancelárskych priestorov, rôznych priemyselných budov a objektov, podnikových inštitúcií, verejných miest, dopravných prostriedkov (autobusy, vlaky, električky…), bytov a rodinných domov (po karanténach a iné), lekárne, zdravotné strediská, zdravotníctvo, základné školy, materské školy ,objekty, reštaurácie a pod…,budovy s veľkou migráciou ľudí (sauny, bazény, fitnescentrá a pod.), poľnohospodárske objekty živočíšnej výroby  a iné podľa dohody

Formy chemickej dezifekcie:

-prášková, tekutá, aerosóly (spreje a ULV), tinktúry-roztok alkoholu a vhodného dezinfekčného prostriedku

Používame prostriedky podľa obsahu účinnej látky:

  • peroxozlúčeniny, chloramín, alkoholy, jód, kvartérne amóniové zlúčeniny, aldehydy a pod..
  • PolyHMG Universal – profesionálna polymérna dezinfekcia povrchov

PolyHMG Universal – profesionálna polymérna dezinfekcia povrchov

-je profesionálny bezchlórový tekutý dezinfekčný prostriedok určený na okamžité použitie pre dôkladnú dezinfekciu plôch, predmetov, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy.

Je charakteristický silným a dlhotrvajúcim antibakteriálnym, antivírusovým a protiplesňovým účinkom bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu na ošetrované materiály. Používa sa na hygienické zabezpečenie všetkých vodou umývateľných povrchov, predmetov, priestorov v zdravotníctve, veterinárnej oblasti, poľnohospodárstve a živočíšnej výrobe, potravinárskom priemysle a všetkých verejných oblastiach ako napr. verejná doprava, školy, domovy, hotely, športoviská, kancelárie, úrady a inštitúcie.

Vlastnosti: Je nehorľavý, pH neutrálny, nepoškodzuje žiadne materiály – je nekorozívny.

Neobsahuje chlór, alkohol, lúh, peroxid, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky.

Na povrchu vytvára polymérovú vrstvu a tým zabezpečuje dlhodobú ochranu pred opätovnou mikrobiologickou kontamináciou.

Účinky: Je účinný v spektre A,B,T,M a V. Má baktericídne (G+ a G- baktérie, o. i.: MRSA, Bacillus C., Legionella P., Listeria M., Pseudomonas A., Enterococcus F., E. Coli), virucídne (vrátane Polio, Adenovírus, vírus BVDV, Vakcinie Vírus, Influenza A, Prasacia, Vtáčia chrípka), tuberkulocídne (TBC) účinky. Mykobaktericídne účinky (M. terrae, M. avium). Protiplesňové (Aspergillus Brasiliensis) a protikvasinkové účinky.

 

Alkoholové čistenie postrekom: 

Prípravok:  GUTTAR 

Prevedenie: svetloružový až bezfarebný alkoholový prostriedok určený na rýchlu dezinfekciu nenasiakavých plôch a predmetov, neparfumovaný, rýchlo zaschne, zmatňuje lakované plochy

Aktívne látky: propán-2-ol, etanol, didecyldimetylamónium-chlorid

Prípravok:  AGOL

Prevedenie: alkoholový prostriedok na rýchlu hygienickú dezinfekciu plôch v domácnostiach, službách, stravovaní, doprave, napr. športové náradie, chladničky, predajné a potravinové pulty, regály…  má baktericídny, virucídny, a fungicídny účinok

Zloženie:  propán-2-ol, etanol, kyselina mliečna

 

Plošné čistenie:

Prípravok: DEZOX 

Koncentrovaný kvapalný prostriedok na báze aktívneho kyslíka určený na dezinfekciu a čistenie plôch a predmetov. Vhodný pre pôrodnice  novorodenecké oddelenia, inkubátory, pľúcne a alergologické oddelenia, oddelenia popálenín, operačné sály, JIS, ARO, balneoterapia, fyzioterapia.

Prevedenie:  bezfarebný kvapalný koncentrovaný prostriedok na dezinfekciu a čistenie plôch a predmetov, znížené riziko alergických reakcií, neparfumovaný,

opakovaná aplikácia = kumulatívny účinok

Aktívne látky: peroxid vodíka, benzalkonium chlorid, chlórhexidíndiglukonát

Účinnosť: baktericídny, fungicídny, virucídny, tuberkulucídny, mykobaktericídny, sporicídny

1% roztok, 30 min. expozícia, účinnosť A B – baktericídny aj vírucidný (KORONA VÍRUS)

2% je aj navyše na huby a plesne

 

Prípravok:  SANITEN

Koncentrovaný kvapalný prostriedok na dezinfekciu a čistenie plôch a predmetov. Vhodný na pravidelné dezinfikovanie všetkých plôch zdravotníckych zariadení s menším rizikom vírusových nákaz a naopak so zvýšeným výskytom mikroskopických húb a mykobaktérií. Silný fungicídny účinok spolu s absenciou aldehydov ho predurčuje na použitie v potravinárskom priemysle a v miestach s vysokým rizikom výskytu plesní a kvasiniek; kúpaliská, kúpele, sauny, fitcentrá, šatne, ubytovacie zariadenia.

Prevedenie: bezfarebný kvapalný koncentrovaný prostriedok na dezinfekciu a čistenie plôch a predmetov, s príjemnou vôňou, vynikajúci účinok proti plesniam a mykobaktériám, výborný umývací účinok, opakovaná aplikácia = kumulatívny účinok

Aktívne látky: peroxid vodíka, didecyldimetylamónniumchlorid

Účinnosť:  baktericídny, fungicídny, mykobaktericídny,  tuberkulocídny 

 

Prípravok: CHLORAMÍN T (interiér, exteriér)

 Vysoko účinný univerzálny práškový dezinfekčný prípravok na báze chlóru pre najširšie použitie.  Dezinfekcia vo všetkých priestoroch zdravotníckych, poľnohospodárskych, priemyselných, potravinárskych a iných zariadeniach, ktoré sú vystavené silnej biologickej, infekčnej záťaži, alebo vyžadujú vysokú dezinfekčnú čistotu. Vhodný k čisteniu a dezinfekcii stálofarebného prádla, riadu, sanitárnych zariadení, odpadov a pitnej vody.

Účinné látky:  tosylchloraminesodium (CAS 127-65-1, EINECS 204-854-7) obsah aktívneho chlóru 25%

Spektrum účinností: baktericidné (vrátane TBC), virucídne (adeno, polio), fungicídne

Účinnosť: baktericídny, fungicídny, virucídny, tuberkulocídny, mykobaktericídny

 

Samozrejme disponujeme aj ďaľšími látkamy a zmesami podľa potreby a charakteru použitia na daný účel.

 

Aplikátory : Disponujeme profesionálnou modernou aplikačnou technológiou a prístrojmi.

Používame výkonný rosič GÜDE– rozprašovanie s veľkým dosahom. Trysky ULV rozprašujú kvapaliny na mimoriadne jemné kvapôčky. Tlakové čerpadlo sa zase stará o správne rozprašované množstvo (možnosť použitia na veľmi veľké plochy)

– ďalej H05 ULV Fogger H05, Thermal Fogger, Elektrostatický postrekovač, Čistenie pomocou generátoru ozónu, Sterilizácia vzduchu a povrchou germecídnym žiaričom (doplnková) a iné..

Po odbornej konzultácii, prípadne obhliadke, zvolíme ten najvhodnejší spôsob aplikácie a vhodného profesionálneho prípravku pre Vás.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *